| Артикул | к05996 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06801 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08304 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07381 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07546 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08373 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08311 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08307 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05408 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к06568 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к06823 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08300 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08299 |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08298 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07478 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05836 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08297 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | К08296 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07966 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112774 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08104 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07000 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08303 |
| Вага | 5.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08302 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08301 |
| Вага | 6.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07140 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06761 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07113 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1867/1р-QSWB |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |