| Артикул | 243481121 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 240001622 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242881121 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06818 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08247 |
| Вага | 7.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0544mi |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к06997 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1857/1p-HRUB |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З каменями |
| Артикул | к08236 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08215 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07094 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07177 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08235 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06753 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08229 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07012 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к06161 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05998 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к06299 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04428 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06800 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08226 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07181 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 069890 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Шпінель, З каменями |
| Артикул | к08231 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08225 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07344 |
| Вага | 6.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0559cha |
| Вага | 4.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |