| Артикул | 1846/1р-QTANZ |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, Танзаніт |
| Артикул | 1846/1р-GARN |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат), З натуральними каменями |
| Артикул | к06995 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07123 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1851/1p-GRAG |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08199 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07388 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08198 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08200 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08014 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08197 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08196 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08026 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08194 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 241961121 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 235831121 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242171121 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к05562 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 239671121 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 241831121 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242611121 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06278 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | 242041121 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 235631121 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 241951121 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 241911121 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 241931121 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06708 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06969 |
| Вага | 4.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |