| Артикул | 239751121 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242081121 |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242161121 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07161 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 242541121 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 223351121 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 236721121 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07445 |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 221001121 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 236742421 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242591622 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08015 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 241201121 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 241941121 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07629 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1838-1р-PWTNS |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), Сапфір, З каменями |
| Артикул | кб0554м |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к05278 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0555м |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0553м |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08172 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05839 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06624 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07026 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07133 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07442 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 054780 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07625 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05530 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |