| Артикул | 1844/1p-HSPH |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 112291 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1826/1p-HRUB |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З каменями |
| Артикул | 1110/1р-cz |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08371 |
| Вага | 4.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08367 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08361 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07130 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08358 |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0639pu |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06477 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08357 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08273 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08277 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08359 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к04933 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06386 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08272 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07109 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112762 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | К08312 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08237 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08259 |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08255 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06180 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06414 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08243 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |