| Артикул | кб0428nl |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0465ca |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0466са |
| Вага | 3.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0430nl |
| Вага | 6.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0449ca |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Смарагд, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0426mi |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0434nl |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0435nl |
| Вага | 4.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0463ca |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0464са |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0457ca |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к07168 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07171 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07335 |
| Вага | 4.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0474м |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0468di |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0469di |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0473di |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0467di |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0472di |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0470di |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0312lg |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0485nl |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0496ch |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0481nl |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0492cha |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0486ca |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0488ca |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0483nl |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |