| Артикул | к07400 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07441 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07581 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06970 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0525ca |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0528sm |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к08059 |
| Вага | 9.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0543mi |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к08096 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08165 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |