| Артикул | к07472 |
| Вага | 4.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07536 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0669nl |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0666va |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0665va |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07542 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07547 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 7066 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0667va |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0664cha |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07607 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7091 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112858 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112857 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112856 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07627 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з3913б |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112852 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112855 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112849 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07105 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07519 |
| Вага | 5.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112848 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112850 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08439 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07541 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07592 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07597 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08438 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |