| Артикул | к07617 |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перидот (хризоліт), Цитрин, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к08427 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08063 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07333 |
| Вага | 6.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07606 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08429 |
| Вага | 4.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07616 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-01191 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0476м |
| Вага | 3.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07473 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07600 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07641 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06690 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07202 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08054 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08053 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1910/1р-CZ |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07584 |
| Вага | 5.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07583 |
| Вага | 4.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1546 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1909/1р-CZW |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08423 |
| Вага | 4.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08424 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07585 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07537 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08425 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08421 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08422 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |