| Артикул | к08441 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08440 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07642 |
| Вага | 4.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07359 |
| Вага | 9.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07392 |
| Вага | 8.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08437 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07634 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07416 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07405 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07521 |
| Вага | 5.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112701 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07567 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07590 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08173 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112859 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07332 |
| Вага | 5.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07411 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08460 |
| Вага | 5.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08459 |
| Вага | 5.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08412 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07494 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07516 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07532 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08411 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08368 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0674sm |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к07582 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перидот (хризоліт), Цитрин, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к07570 |
| Вага | 5.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |