| Артикул | MP8612Cgmk |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п286 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0251 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0057ca |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0259y |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0280ri |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0278ri |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пкит442 |
| Вага | 4.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п256 |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0292cha |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0288nl |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0284nl |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0085са |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0086са |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0016ca |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133158 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |
| Артикул | пб0312nl |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0310nl |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0296ch |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0325gm |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0327gm |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0326gm |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0331м |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0334gm |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0337gm |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0336gm |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0338gm |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 3015/1р-CZ б |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 270053 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0367ri |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |