| Артикул | пб0286nl |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п04020 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0382ri |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0362nl |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0300nl |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0299nl |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 1785ч |
| Вага | 5.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 270134 |
| Вага | 9.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04021 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04022 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 131892 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Спессартин |
| Артикул | пб0027ch |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб01863 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0068ch |
| Вага | 0.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п02807 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 270045б |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 270043Е |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | пб0095ch |
| Вага | 0.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0110lg |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | п03062 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 132701 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | пб0165ri |
| Вага | 0.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0157ch |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03285 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18837 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0184ri |
| Вага | 0.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0214nl |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0062ca |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п545 |
| Вага | 5.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка |
| Артикул | п03455 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |