| Артикул | 626 |
| Вага | 68.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | ц00030-3 |
| Вага | 6.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1080 |
| Вага | 91.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 7350 |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132355 |
| Вага | 12.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б00290 |
| Вага | 5.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08387 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08388 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03987 |
| Вага | 10.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00050 |
| Вага | 9.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133129 |
| Вага | 8.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221стрілець |
| Вага | 9.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1041скорпіон |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 7045 |
| Вага | 9.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00012 |
| Вага | 10.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131553 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00034 |
| Вага | 7.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00036 |
| Вага | 10.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00038 |
| Вага | 10.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02279 |
| Вага | 24.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB664-NE |
| Вага | 13.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB702-N |
| Вага | 30.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXC480-N |
| Вага | 16.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132695 |
| Вага | 25.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133072 |
| Вага | 9.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221козеріг |
| Вага | 10.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1041риби |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |