| Артикул | бр00011 |
| Вага | 10.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131558 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB831 |
| Вага | 76.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXC317 |
| Вага | 40.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 15151 |
| Вага | 42.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01409 |
| Вага | 4.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00051 |
| Вага | 10.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00409 |
| Вага | 4.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133111 |
| Вага | 18.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB269R-N |
| Вага | 11.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB727 |
| Вага | 10.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB662-NE |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB475MR-GR |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1005 |
| Вага | 4.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESB167-N |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESC054-N |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 810 |
| Вага | 73.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 132768 |
| Вага | 14.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 812 |
| Вага | 90.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 13373 |
| Вага | 6.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 629 |
| Вага | 62.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 133209 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 947 |
| Вага | 34 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | б05305 |
| Вага | 3.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00057 |
| Вага | 10.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00055 |
| Вага | 10.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 15158 |
| Вага | 52 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |