| Артикул | п03661 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 628 |
| Вага | 90.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03660 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1167 |
| Вага | 71.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03732 |
| Вага | 9.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133155 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133220 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221скорпіон |
| Вага | 9.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221діва |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1124 |
| Вага | 13 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03788 |
| Вага | 3.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112648 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03810 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00117 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131742 |
| Вага | 8.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133086 |
| Вага | 9.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141689 |
| Вага | 12.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133126 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03720 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133182 |
| Вага | 11.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133174 |
| Вага | 10.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221риби |
| Вага | 9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221овен |
| Вага | 8.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 941 |
| Вага | 19.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1182 |
| Вага | 13.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 131804 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 125693100 |
| Вага | 5.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03711 |
| Вага | 13.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |