| Артикул | п03264 |
| Вага | 17.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO006 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132568 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO007 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO008 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO009 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO019 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO018 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO020 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO017 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00248 |
| Вага | 13.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02523 |
| Вага | 25.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | кол02135 |
| Вага | 49.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03794 |
| Вага | 3.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02245 |
| Вага | 28.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 181184 |
| Вага | 47.22 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ку-2 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Р010362 |
| Вага | 4.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143celui |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б010642 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р0102811 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б010282 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р010102 |
| Вага | 18.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р011752 |
| Вага | 24.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б0117213 |
| Вага | 20.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б011683 |
| Вага | 39.89 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р0116912 |
| Вага | 38.94 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р010322 |
| Вага | 29.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б011743 |
| Вага | 18 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00362-2,5 |
| Вага | 3.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |