| Артикул | 133349-ГЕРБ |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-ST |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1265 |
| Вага | 12.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1265к |
| Вага | 15.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 133349-РІД |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133206 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-1 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-2 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-Укр |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-3 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-8 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-7 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-6 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-5 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-4 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00242-3,5 |
| Вага | 19.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-9 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133152 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00197-2 |
| Вага | 10.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-В |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-ГР |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00051-4 |
| Вага | 4.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00051-5 |
| Вага | 8.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1276 |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс133017 |
| Вага | 16.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133217 |
| Вага | 9.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |