| Артикул | OR134710 |
| Вага | 45.29 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 14161 |
| Вага | 32.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00039-3.5 |
| Вага | 6.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03685 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133116 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | TR-01-00006 |
| Вага | 4.64 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133071 |
| Вага | 8.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133227 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112723 |
| Вага | 12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00210-1.2 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00242-3 |
| Вага | 14.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133225 |
| Вага | 16.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00193-3 |
| Вага | 15.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00193-4 |
| Вага | 13.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00193-2 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133148 |
| Вага | 11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00197з |
| Вага | 24.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141719 |
| Вага | 15.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133199 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03735 |
| Вага | 8.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133125 |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 15155 |
| Вага | 37.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1116п |
| Вага | 21.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1041водолій |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | б04002 |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132713 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112192 |
| Вага | 16.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |