| Артикул | ц00242-3 |
| Вага | 14.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00193-3 |
| Вага | 15.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133071 |
| Вага | 8.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-В |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-ГР |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133225 |
| Вага | 16.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-1 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-2 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-Укр |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-3 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-8 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-7 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-6 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-5 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-4 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-9 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133148 |
| Вага | 11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00051-4 |
| Вага | 4.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133125 |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00051-5 |
| Вага | 8.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1116п |
| Вага | 21.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | ц00243-2,5 |
| Вага | 9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс133017 |
| Вага | 16.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1276 |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR134710 |
| Вага | 45.29 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 14161 |
| Вага | 32.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00039-3.5 |
| Вага | 6.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |