| Артикул | п04064 |
| Вага | 5.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133116 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133227 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112723 |
| Вага | 12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1041овен |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | ц00210-1.2 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132713 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03832 |
| Вага | 4.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133134 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00191-4,5 |
| Вага | 7.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1041діва |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | ц00193-4 |
| Вага | 13.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00193-2 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141719 |
| Вага | 15.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08387 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08388 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00051-5,5 |
| Вага | 11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133199 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03735 |
| Вага | 8.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 15155 |
| Вага | 37.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00197з |
| Вага | 24.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04002 |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112192 |
| Вага | 16.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р0217413 |
| Вага | 6.84 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03740 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р021751 |
| Вага | 11.69 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133189 |
| Вага | 13.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |