| Артикул | 111401 |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Обсідіан |
| Артикул | рс216915 |
| Вага | 16.22 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00578 |
| Вага | 8.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00246 |
| Вага | 4.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 320п |
| Вага | 15.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05456 |
| Вага | 13.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Онікс |
| Артикул | п03403 |
| Вага | 5.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03986 |
| Вага | 10.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03994 |
| Вага | 13.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06187 |
| Вага | 8.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | К1010р |
| Вага | 4.31 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133221близнюки |
| Вага | 10.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00055-4 |
| Вага | 8.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131965 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00575 |
| Вага | 10.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112704 |
| Вага | 12.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7040 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112139para |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112139м |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112139г |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112139а |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00577-5,5 |
| Вага | 13.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133129 |
| Вага | 8.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00577-4 |
| Вага | 6.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 125573100 |
| Вага | 9.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06188 |
| Вага | 9.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |