| Артикул | 112283сл |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00490-5 |
| Вага | 13.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112729 |
| Вага | 12.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112728 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133241 |
| Вага | 12.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00490-4 |
| Вага | 7.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1248с |
| Вага | 15.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 129481121 |
| Вага | 7.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00490-3,5 |
| Вага | 6.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132702400 |
| Вага | 7.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | заж00007 |
| Вага | 7.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00490-3 |
| Вага | 4.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00266-5 |
| Вага | 13.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00490 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03995 |
| Вага | 11.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 111989 |
| Вага | 9.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ц00030-3 |
| Вага | 6.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01134 |
| Вага | 8.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7044 |
| Вага | 7.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112722 |
| Вага | 14.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00243-3 |
| Вага | 17.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00022 |
| Вага | 9.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00059 |
| Вага | 10.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00026 |
| Вага | 9.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 811 |
| Вага | 92.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |