| Артикул | р0203211 |
| Вага | 12.24 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ч0203223 |
| Вага | 12.24 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс217015 |
| Вага | 15.63 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ч0217020 |
| Вага | 16.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00358-2.5 |
| Вага | 5.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00358-2 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131553 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00358-3 |
| Вага | 6.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00579 |
| Вага | 13.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р0217511 |
| Вага | 11.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р0226514 |
| Вага | 3.89 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б021743 |
| Вага | 7.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131771 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б021721 |
| Вага | 10.06 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ч021751 |
| Вага | 10.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | zaponki2 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | zaponki1 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133127 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7049 |
| Вага | 13.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1252 |
| Вага | 56.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | ц00409-2 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 519222400 |
| Вага | 21.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 538981600 |
| Вага | 9.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1041рак |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 533382400 |
| Вага | 23.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1041близнюки |
| Вага | 4.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1041терези |
| Вага | 5.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |