| Артикул | 1911 |
| Вага | 68.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1093б |
| Вага | 15.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03072 |
| Вага | 10.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05813 |
| Вага | 11.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05812 |
| Вага | 12.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01134ч |
| Вага | 11.04 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 537901300 |
| Вага | 16.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1377 |
| Вага | 45.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02749 |
| Вага | 5.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1729 |
| Вага | 9.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 944 |
| Вага | 98.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, Ебенове дерево |
| Артикул | б05047 |
| Вага | 14.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1079 |
| Вага | 77.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1698 |
| Вага | 62.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05298 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB746-B |
| Вага | 18.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESB242 |
| Вага | 20.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESB238 |
| Вага | 13.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESB230 |
| Вага | 48.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | EXB272R-N |
| Вага | 8.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB726-B |
| Вага | 14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB280R-N |
| Вага | 13.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ESB283-N |
| Вага | 30.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05574 |
| Вага | 20.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05576 |
| Вага | 23.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05579 |
| Вага | 12.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05577 |
| Вага | 15.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05575 |
| Вага | 17.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1576 |
| Вага | 19.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |