| Артикул | б04219 |
| Вага | 8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04231 |
| Вага | 14.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04074 |
| Вага | 20.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04543 |
| Вага | 12.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04542 |
| Вага | 8.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | ESB179-NE |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | EXB933-TI |
| Вага | 12.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | EXB864R-AV |
| Вага | 11.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | EXB864R-NE |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ESB179-GR |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ESB179-MA |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05015 |
| Вага | 19.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05017 |
| Вага | 15.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05007 |
| Вага | 15.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05008 |
| Вага | 19.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05010 |
| Вага | 15.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05009 |
| Вага | 19.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05052 |
| Вага | 13.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05189 |
| Вага | 17.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05269 |
| Вага | 23.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05270 |
| Вага | 24.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1091б |
| Вага | 26.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02368 |
| Вага | 5.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |