| Артикул | пб0085gl |
| Вага | 0.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | пб0083gl |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз, Топаз Лондон Блю |
| Артикул | пб0080gl |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | пб0082gl |
| Вага | 0.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | кол01256М |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254К |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254М |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0293gl |
| Вага | 0.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Смарагд |
| Артикул | п01870 |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п02427с |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03611 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03022 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03182 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03611о |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03611б |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03299 |
| Вага | 7.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03309 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03328 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03325 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п01654 |
| Вага | 14.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01165М |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01164К |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03423 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0216nl |
| Вага | 0.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03438 |
| Вага | 3.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п247 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | MR19796Pgm |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | п03444 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03452 |
| Вага | 5.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03197 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |