| Артикул | п04070 |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04071 |
| Вага | 3.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03663 |
| Вага | 0.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03710 |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04106 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04105 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04104 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03666 |
| Вага | 0.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03692 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04103 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0388rc |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0404rc |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | п03734 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03776 |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0405rc |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0409ri |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п02974 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03718 |
| Вага | 4.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03835 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03476 |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03808 |
| Вага | 14.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03683 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04098 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04069 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03807 |
| Вага | 15.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03797 |
| Вага | 16.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03826 |
| Вага | 19.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03828 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04079 |
| Вага | 4.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04078 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |