| Артикул | п03965 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03963 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03964 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03968 |
| Вага | 6.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03553 |
| Вага | 5.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03573 |
| Вага | 0.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03604 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03950 |
| Вага | 0.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03243 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п01617 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03546 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00864 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03951 |
| Вага | 0.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01774 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01775 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02925 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02939 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03709 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00934 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02964 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03484 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03708 |
| Вага | 0.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01776 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03745 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02938 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03665 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | п03893 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03830 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п01943 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01329А |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |