| Артикул | п03768 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03777 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133931121 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03331 |
| Вага | 4.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133611121 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03816 |
| Вага | 11.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1118бб |
| Вага | 10.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03825 |
| Вага | 20.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03819 |
| Вага | 11.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 137811123 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 138471123 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0321nl |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0323cha |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0319cha |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | п03925 |
| Вага | 16.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0401lg |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п04095 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04072 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0367ri |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0364nl |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | п04020 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04061 |
| Вага | 4.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02463С |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1118ф |
| Вага | 10.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1118бф |
| Вага | 10.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03304 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п02502 |
| Вага | 5.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п01218 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п02642 |
| Вага | 13.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0093cha |
| Вага | 0.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |