| Артикул | кол02463м |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00357 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п01858 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00790 |
| Вага | 9.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01859 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00789 |
| Вага | 11.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02430 |
| Вага | 8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02498 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п02765 |
| Вага | 10.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0064cha |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0065cha |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0063cha |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п02940 |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03011 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0153lg |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0144cha |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0155lg |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0152lg |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0176nl |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0174lg |
| Вага | 0.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0196gm |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0201mr |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0197са |
| Вага | 0.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0182ri |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03401 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0222ri |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0220di |
| Вага | 0.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0223ri |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0224ri |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0210lg |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, З натуральними каменями |