| Артикул | п03810 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03887 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п00117 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02422 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п02533 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01256Н |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01256D |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01256К |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01255М |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03141 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03294 |
| Вага | 13.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03326 |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03323 |
| Вага | 4.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03357 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01164А |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03435 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03451 |
| Вага | 8.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03459 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03532 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03635 |
| Вага | 6.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03643 |
| Вага | 14.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03435п |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03723 |
| Вага | 13.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03720 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03821 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03829 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03792 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03886 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п02410 |
| Вага | 11.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02530 |
| Вага | 20.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |