| Артикул | кол01154 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03231 |
| Вага | 0.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03352 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01165К |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03460 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01329D |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03632 |
| Вага | 6.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03324 |
| Вага | 4.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02463р |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02463о |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02744 |
| Вага | 5.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01254А |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01256А |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03126 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03125 |
| Вага | 0.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03230 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03240 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03247 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03283 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03281 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03295 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03461 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03198 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03486 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01255В |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03681 |
| Вага | 9.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02218 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пм0166 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Смарагд, Діамант |
| Артикул | п01925 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п01860 |
| Вага | 7.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |