| Артикул | 1118б |
| Вага | 11.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03822 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03102 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03862 |
| Вага | 5.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0324cha |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | п02633 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03958 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |