| Артикул | п03722 |
| Вага | 3.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03719 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03740 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03770 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00134 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол01254В |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03014 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п02973 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03242 |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03145 |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01164В |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03280 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03292 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03440 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03403 |
| Вага | 5.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03501 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01329Т |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01164Т |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01164О |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03130 |
| Вага | 0.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03004 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02818 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03664 |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123241100 |
| Вага | 15.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 125573100 |
| Вага | 9.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03689 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 110781121 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 11261100 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 17122400 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 129871121 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |