| Артикул | с08057 |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09243 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с01007 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05020 |
| Вага | 7.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05227 |
| Вага | 5.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05340 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122182 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05663 |
| Вага | 5.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05844 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06267 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05407 |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06133 |
| Вага | 5.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06456 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06711 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | с07041 |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0435nl |
| Вага | 4.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с02411 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с01569 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05243 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04989 |
| Вага | 7.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05814 |
| Вага | 5.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06081 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05815 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0510м |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |