| Артикул | кб0071як |
| Вага | 5.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с05307 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06556 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06185 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122497 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06254 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06288 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06310 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0237 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | R3974Sda |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0191ca |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0236 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | Y021 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0188nl |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | км0396 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | км0249 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к0500тк |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с05762 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб03047 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 501715 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с08367 |
| Вага | 6.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05216 |
| Вага | 3.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | с05412 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05591 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06172 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06457 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122630 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |