| Артикул | MR16801gm |
| Вага | 4.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | R01757mi |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | R12304DSaj |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | R01555mi |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | кб03041 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | обрб0002 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к05511 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02826 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | R25296 |
| Вага | 5.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к684 |
| Вага | 6.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | с01880 |
| Вага | 3.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб02896 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | с05264 |
| Вага | 4.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05485 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | кб0123lg(0,31) |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750", Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06042 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0118cha |
| Вага | 4.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 122468 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0107gl |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | с06194 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05500 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, З натуральними каменями |
| Артикул | к05794 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03585 |
| Вага | 4.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03276 |
| Вага | 4.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Хризопраз |
| Артикул | к05593 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02639 |
| Вага | 5.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0158 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к04205 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04802 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |