| Артикул | кб0214ca |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к05891 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06224 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06231 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | кб0266lg |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0262di |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к05897 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05096 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05498 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | колб0026arp(0,6) |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с07008 |
| Вага | 4.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05499 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | ц00302 |
| Вага | 9.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06265 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06239 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0097di |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кол01008 |
| Вага | 4.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01324 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | кол01477 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01401 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01471 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01322 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03468 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0056di |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0051ca |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с01881 |
| Вага | 3.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06706 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |