| Артикул | к06093 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01416 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к06230 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01418 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01397 |
| Вага | 3.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0059di |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01725 |
| Вага | 44.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к07466 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02949 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02641 |
| Вага | 6.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03102 |
| Вага | 4.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03359 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02621 |
| Вага | 6.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06176 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06197 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05247 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05867 |
| Вага | 4.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05656 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04662 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз |
| Артикул | 122500 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к02124п |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Піроп (гранат) |
| Артикул | к02124б |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий топаз |
| Артикул | к05601 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02644 |
| Вага | 6.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02955 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122619 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні) |
| Артикул | к02601 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01216 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06222 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |