| Артикул | к06253 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06289 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18056 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06268 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06311 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06319 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01339 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18769 |
| Вага | 9.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18796 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06314 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07997 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01624 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0537м |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к02067 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02953 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04959 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05233 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06033 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05809 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к02643 |
| Вага | 6.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06053 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06089 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06249 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06190 |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06256 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06296 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06241 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01365 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |