| Артикул | к05595 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06989 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05874 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06206 |
| Вага | 4.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06228 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | 112142 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06257 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | 123065 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | к06530 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06316 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06638 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05399 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01214 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00038-1 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18714 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18713 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01393 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01441 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01483 |
| Вага | 5.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01563 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07571 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06175 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обрб0003 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с01879 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01878 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05868 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04976 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02490 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |