| Артикул | с06227 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01356 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01371 |
| Вага | 11.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06789 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01442 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07549 |
| Вага | 5.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08334 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07645 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 111696 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05704 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06068 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | к06218 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06227 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | кол02477 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06223 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02478 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122574 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06298 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | 123363 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06603 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06894 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01384 |
| Вага | 11.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7116 |
| Вага | 3.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к02685 |
| Вага | 4.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02948 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02950 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122477 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |