| Артикул | 18819 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123096 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05963 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03511 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121790 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06224 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09294 |
| Вага | 3.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | с07823 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07992 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02302 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09319 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с09323 |
| Вага | 4.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с06620 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09318 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06791 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09284 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09285 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07596 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09304 |
| Вага | 4.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05437 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06957 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01882 |
| Вага | 5.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01368 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01372 |
| Вага | 11.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01373 |
| Вага | 11.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01438 |
| Вага | 3.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01456 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01876 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05280 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05473 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Опал |