| Артикул | кол01610 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05541 |
| Вага | 5.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06048 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07770 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06300 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02936 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06325 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Опал |
| Артикул | с06934 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06328 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Опал |
| Артикул | к07395 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06119 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06192 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06120 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | ц00321-3.0 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06238 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06557 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01069 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06712 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01402 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07041 |
| Вага | 3.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08056 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07587 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08193 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06172 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06094 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07418 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07576 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07989 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |