| Артикул | пб0228ri |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06186 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03162 |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0017 |
| Вага | 0.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п110 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | P001041 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 163087ch |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | EKD1006 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кол01609 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07625 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | MP8612Cgmk |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к05530 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0057ca |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к04918 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06255 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06297 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | с05275 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06269 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | пкит442 |
| Вага | 4.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п256 |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с08745 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05885 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05557 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 112127 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112288 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05032 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07145 |
| Вага | 5.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |