| Артикул | кол01363 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08369 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б01127 |
| Вага | 4.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01446 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04493 |
| Вага | 4.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18849 |
| Вага | 7.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05763 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04505 |
| Вага | 29.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05477 |
| Вага | 28.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122768 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0109lg |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0111lg |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0091cha |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к04712 |
| Вага | 4.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05146 |
| Вага | 25.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06185 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0122gm |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0126gm |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0129gm |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір, Уваровит |
| Артикул | 122573 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0133gm |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | б05177 |
| Вага | 19.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0127gm |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0128gm |
| Вага | 0.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0114lg |
| Вага | 0.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | п00884 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0161ri |
| Вага | 0.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0148ri |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0145ri |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |