| Артикул | пб0147ri |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0163ri |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03241 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05562 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06278 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | колб0072di |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кол01435 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01447 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06969 |
| Вага | 4.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0188ri |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0191ri |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0183ri |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0187ri |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0186ri |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0189ri |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0190ri |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0205lg |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0198са |
| Вага | 3.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0236ri |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0231ri |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0212mr |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к05278 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0241ri |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к05839 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02351 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0235ri |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 112123 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0217nl |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0232ri |
| Вага | 0.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0228ri |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Діамант |