| Артикул | 122627 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06769 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06924 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07753 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07785 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03467 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08383 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08902 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121022 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с05259 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | с05457 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05074 |
| Вага | 7.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05887 |
| Вага | 8.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с05924 |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02598 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05817 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с05849 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05308 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06184 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06043 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06962 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06954 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08054 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08141 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07938 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08894 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12515 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02318 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04392 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |