| Артикул | с06170 |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06173 |
| Вага | 5.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05851 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06187 |
| Вага | 3.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06226 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06232 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06303 |
| Вага | 4.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122495 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06315 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08731 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122637 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06250 |
| Вага | 4.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06870 |
| Вага | 5.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122856 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | с07608 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0428gl |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с08437 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121240 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (штучні) |
| Артикул | с02828 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с01798 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03349 |
| Вага | 8.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с01636 |
| Вага | 6.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с05299 |
| Вага | 4.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | с05287 |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с06258 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06233 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05237 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |