| Артикул | к05800 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02908 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05205 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05880 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05190 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05963 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06232 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06258 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06300 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06322 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05879 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06226 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06225 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06606 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб03037b |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0276 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб06297 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб06310 |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0235 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0231 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб06315 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к06629 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0230 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0357y |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0353y |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0354y |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0358y |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0355y |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0356y |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0389nl |
| Вага | 3.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |